Ін'єкційна косметологія

10 Січня 2024

Про онлайн-курс, ін'єкції, секрети краси, людські якості в роботі та не тільки — в інтерв'ю з кваліфікованою косметологинею Дар`єю Макаренковою.

- Дар'я, розкажіть, як давно ви прийшли працювати у сферу ін'єкційної косметології та із чого все починалося?

Я завжди горіла темою б'юті-індустрії та із самого дитинства мріяла, що коли виросту — то першим ділом відкрию свій салон краси. Ще змалку, граючи в ляльки, я намагалася їм нафарбувати губи так, щоб вони виглядали виразніше (Усміхається). Можна зауважити, що все почалося ще з того часу. Чим дорослішою я ставала, тим більше мене захоплювала ця галузь і задовго до того, як я почала працювати, я певний час ретельно вивчала її: відвідувала косметологів, робила собі різні процедури, навчалася. Так і закохалася в цю професію. Потім перше навчання, друге і я зрозуміла, що це справа всього мого життя, якому я готова присвячувати себе. Я людина ідеаліст, а отже, перед тим, як почати працювати, мені хотілося, щоб мої знання були на вищому рівні, тому я пройшла не одне навчання і відвідала не один семінар. Від того моменту в косметології я вже більше двох років.

- Серед ваших клієнтів тільки жінки чи чоловіки також?

Більшість моїх пацієнтів, зазвичай жінки, але чоловіки також хочуть бути доглянутими і є моїми клієнтами. Але вони найчастіше наголошують на конфіденційності, адже більшість із них — відомі громадські особи.

- Актуальною процедурою для моделювання кутів нижньої щелепи є «Кути Джолі». Кому б ви порадили цю процедуру? Які протипоказання?

Ця процедура має попит не тільки в жінок, а й у чоловіків. Чіткий овал обличчя — це одна з важливих ознак краси та молодості. З розряду, коли не зовсім зрозуміло, що змінилося, але стало краще і свіжіше. Ця процедура для тих, хто хоче швидко візуально стати молодшою чи молодшим, зробити обличчя більш пропорційним та гармонійним. Дуже важливо відповідально підійти до вибору фахівця через те, що недосвідчений майстер може не правильно розрахувати кількість препарату, внаслідок чого обличчя набуває грубих рис, стає одутлим. Я за максимально анатомічну корекцію.

Протипоказання такі: вагітність і період лактації, онкологічні захворювання, цукровий діабет, захворювання шкіри на місці передбачуваної ін'єкції.

- Дар'я, з огляду на ваш професіоналізм у галузі косметології, цікаво послухати, що зараз має найбільший попит?

Аугментація губ є безперечним лідером у цих перегонах. Жінки у такий спосіб можуть підкреслити свою індивідуальність та сексуальність. Якщо говорити за сезонні процедури, то однозначно біоревіталізація, пілінги. Ну і звичайно куди ж без ботулінотерапії, яку так усі полюбляють, оскільки вона без ефекту маски дає натуральний доглянутий зовнішній вигляд і позбавляє від небажаних зморшок.

- Що стосується збільшення губ: які техніки ви використовуєте, щоб так делікатно та природно підкреслювати красу?

Природно відкривати всі свої секрети я не стану, але у своїй роботі використовую багато топових технік, підбираючи їх під кожного пацієнта індивідуально. Досить часто під час роботи, я міксую техніки, аби досягти ідеального результату. Я стежу за трендами, у нашій професії потрібно постійно вчитися та оновлювати свої знання. У мене є своя авторська техніка, якій я навчаю учениць у себе на курсі. Скажу одне, на мою думку, всіма улюблена техніка «плоский бант» — дуже застаріла та і робить її кожен другий. Але вже до моди поступово входять «повітряні» губи.

- Ви плануєте запустити онлайн-курс із контурної пластики губ. Як ви прийшли до цього і коли плануєте втілити плани в реальність?

Цю ідею мені подала моя аудиторія. Багато майстрів, які виїхали в Європу або проживають в інших країнах і стежать за моїм інстаграм писали, що хочуть дізнатися секрети моєї авторської техніки, але не можуть приїхати на індивідуальне навчання. І я подумала, а чому б і ні? Онлайн-курс розрахований на максимальну кількість теорії та відеоуроків з усіма моїми фішками в роботі. Я намагаюся вкласти в це максимум, оскільки сама купувала не одне навчання і це було, скажімо, не дуже професійний підхід. Я хочу зробити його таким, як хотілося б мені колись, щоби піднесли інформацію мені. Як розумієте через це я не поспішаю із запуском, потрібно ще трохи терпіння. Я хочу, щоб це був не просто посередній онлайн-урок, який ми можемо купити в будь-якого фахівця, а інформаційна бомба, яка допоможе багатьом майстрам закрити бентежливі питання про «складні губи», можливі ускладнення після процедури та багато іншого.

- У чому ваш секрет краси?

Щоби бути красивою не обов'язково мати яскраву зовнішність. Знайти та підкреслити свою красу можна просто одягнувши щось гарне і стильне. Попри це я вважаю, що насамперед справа в доброті. Коли людина творить хороше, любов у її душі збільшується і тоді вона просто світиться зсередини. Тому для мене в інших важливі не гарні наряди чи ідеальна краса, а такі ключові моменти, як-от духовна чистота, людяність, почуття гармонії, жіночність (якщо ми кажемо про жінок), любов до себе та оточення.