Touch. 29 январь

Джеймс Бонд творить історію

«007: СПЕКТР» б’є всі рекорди касових зборів. За прем’єрний тиждень стрічка зібрала найбільшу суму за всю історію британського кінопрокату.

EON Productions, Metro-Goldwyn-Mayer та Sony Pictures Entertainment повідомили, що «007:Спектр» побив касові рекорди майже у всіх країнах, де стрічка вже встигла вийти в прокат. Загалом в шести країнах фільм зібрав 80,4 млн доларів.

У Великобританії за прем’єрний тиждень фільм заробив 41,7 млн фунтів (63,8 млн доларів), таким чином встановивши рекорд бокс-офісу за всю історію британського кінопрокату.

«007: Спектр» посунув з вершини бокс-офісу минулого рекордсмена – стрічку «Гаррі Поттер та в'язень Азкабану», що теж вийшла в прокат в понеділок та зібрала 23, 8 млн фунтів. Крім того, «007: Спектр» встановив в Великобританії новий рекорд серед касових зборів за тиждень, обігнавши попередній фільм про Джеймса Бонда «007: Координати «Скайфолл».

«007: Спектр» – 24-й фільм про пригоди Джеймс Бонда, найуспішнішої франшизи в історії кіно. Фільм вийшов на 2500 великих екранах у 647 кінотеатрах і став таким чином наймасштабнішим релізом Великобританії та Ірландії. Стрічка також встановила новий рекорд в IMAX, зібравши в середньому по 100 000 доларів на місцях.

Продюсери фільму Майкл Г. Уїлсон та Барбара Брокколі коментують: «Ми дуже вдячні всім шанувальникам Джеймса Бонда та британській громадськості за дебют «007: Спектр» в історії британського кінопрокату!»

«Для нас велике задоволення спостерігати, яке хвилювання продовжує викликати Джеймс Бонд у своїх шанувальників. Ця рекордна підтримка британських глядачів 24-го фільму «бондіани» – це просто диво! Ми з нетерпінням чекаємо, коли решта світу побачать «007: Спектр», – говорить Гері Барбер, голова ради директорів і генеральний директор компанії Metro-Goldwyn-Mayer.

Пітер Тейлор, керуючий директор компанії Sony Pictures Великобританія, також коментує: «Ми раді, що глядачі у Великобританії та Ірландії продовжують захоплюватись історіями про одного з найбільших та найкращих культурних ікон. Цей рекорд ще раз доводить, що кіносвіт Джеймса Бонда близький глядачам, як ніхто інший».

Про фільм:

Деніел Крейг, Моніка Беллуччі, Крістоф Вальц та Рейф Файнс у новій частині найвідомішої шпигунської франшизи в історії людства. Мільйонні бюджети, розкішні авто, найсучасніша зброя, екзотичні локації і найвишуканіші леді - Бонд має власний безкомпромісний зірковий райдер. Зашифроване повідомлення від анонімного джерела виводить агента Джеймса Бонда на слід могутньої злочинної організації під кодовою назвою «Спектр». Бонд, як ніколи, близький до відкриття істини, яка поставить під удар усе, за що він боровся і захищав. Ставки зростають щосекунди.

«007: Спектр» виходить в український прокат 5 листопада 2015 року.

Говорит маэстро Бажана

В этом выпуске мы хотим познакомить вас с невероятно глубокой и бесконечно талантливой девушкой Бажаной (Ольга Животкова). Она – певица и композитор, автор композиций для таких артистов, как Анита Цой, Иракли, Бьянка, Оля Полякова, Мика Ньютон, 5sta Family, и это вовсе не полный список...

Читать интервью
Хрустальное сияние

Обувь с эффектом блеска продержится на пике популярности как минимум два сезона подряд...

Всемогущий костюм

Если нечего надеть – надевайте костюм. Уместный в любой ситуации комплект из брюк-дудочек и приталенного пиджака...

Жизнь в ультрафиолетe

Каждый сезон дизайнеры ищут повод для вдохновения – в списке их причин для творчества не раз бывали...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch