Touch. 66 апрель 2021

31 жовтня у Києві відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020

31 жовтня о 19.00 в ресторанному комплексі D.Fleur (вулиця Михайла Грушевського, 3) відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020

««Переможниця Miss Nationality Ukraine 2020 отримає не тільки титул, а й відповідальну місію - за підтримки Департаменту молоді та спорту Виконавчого органу КМДА протягом 2021 року виконувати суспільно-соціальні функції, пов’язані з благодійною, культурною, представницькою місією культури та звичаїв України.» - коментує директор конкурсу Христиченко Катерина.»

Фіналістки конкурсу предстануть перед нами виключно в образах створених українськими дизайнерами, серед яких: Foberini, Vesna Acsessories, Victoria Ivankovich, Tendens та інші.

Хореографом фінального шоу проєкту стала Марина Моісєєва – засновник Divas Place і першого в Україні Dance Divas Show, учасниця балету артисту MONATIK.

Miss Nationality Ukraine 2020 - це не тільки конкурс краси, це образотворча платформа, яка розвиває скіли жіночності у чотирьох сферах життя: творчість, тіло, розум та енергія. Цього року менторами проекту стали:

Ольга Стрельцова - відомий весільний церемоніатор і засновник професії в Україні

Ольга Богатая – мотиваційний оратор, з досвідом більше ніж 7 років духовних практик з кращими майстрами Індії, Китаю і Мексики.

Влад Задирака – майстер духовних практик, який більше 10 років вивчає і перевіряє на практиці медитацію, енергетику і філософію Чжун Юань Цигун.

Анжеліка Лагода - спортивна модель і Weider ambassador в Україні.

Ольга Мірале – лайф-коуч, НЛП практик, наставник в області сексології і побудові відносин.

Юлія Білоус - beauty expert і засновник української мережі клінік Face lab.

Анна Галебах - персональний стиліст, яка вже більше 6 років на світовому ринку моди.

Організатор конкурсу Вікторія Сідорова розповіла, що дівчат буде оцінювати компетентне журі в складі фахівців високого профілю, представників уряду, відомих людей шоу-бізнесу і культури України, а також представників молодіжних організацій та ЗМІ, але їхні прізвища наразі тримаються в секреті. Зате поділилась інформацією, що вести захід буде топовий київський ведучий Василь Чебаненко.

Квитки можна придбати на сайті:

http://miss-nationality.com/

Улыбка на миллион

Instagram-репортаж о буднях самой крутой малышки из Лос-Анджелеса. Она уверена: главное, что должно быть у it-girl, — мозги, стремление и любовь к жизни...

Читать интервью
Распускаем крылья

Самый трогательный тренд на скрытую силу — рукава-фонарики...

RED VALENTINO

Более «молодая» линия бренда Valentino — RED...

The look

Яркие тренчи, как у Prada, Remain и Nina Ricci, поднимут вам настроение...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch