Touch. 48 август

XVІII Міжнародна спеціалізована виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал»

20 - 22 квітня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й павільйон, вхід 1С) відбудеться XVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал – 2018"

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

З довгоочікуваним приходом весни вже 18 років поспіль сезон прийдешніх урочистостей розпочинає Головна весільна виставка країни. Майбутні молодята і випускники з усіх куточків України з нетерпінням чекають відкриття виставки "ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал", щоб скористатися унікальною нагодою зустрітися і поспілкуватися з кращими весільними фахівцями, отримати максимум корисної інформації, визначитися з вибором необхідних товарів і послуг.

Ця масштабна подія віддавна стала основним місцем зустрічі представників усіх напрямків весільного бізнесу України. Тут консолідують свої зусилля сильні, цікаві, неординарні лідери галузі, які роблять вагомий внесок у формування весільної індустрії та, власне, складають головну рушійну силу створення цивілізованого українського весільного ринку. Саме зараз виставка надає унікальні можливості міцно зайняти свою нішу в цьому бізнесі.

Тематика "ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал" охоплює різні сфери професійної діяльності весільного бізнесу, які визначають головні модні тренди ринку. Виставка демонструє останні тенденції весільної та вечірньої моди, цікаві та креативні пропозиції від ведучих і організаторів святкових подій, майстрів весільної фотографії і відео-зйомки, флористів, декораторів, рестораторів, кондитерів, стилістів, представників транспортних компаній. Відвідувачі виставки - зацікавлені та перспективні клієнти, яким важливо отримати інформацію з "перших рук", встановити контакт face-to-face з фахівцями, побачити, порівняти та вибрати найбільш цікаві для них пропозиції товарів і послуг.

Синергетичний ефект від проведення виставки у двох форматах: В2В - гуртовий майданчик, і В2С - майданчик ритейлу і сервісу - надає унікальні можливості для ефективної взаємодії та цікавих знайомств, сприяє отриманню нових замовлень й укладанню прямих договорів між продавцями і клієнтами.

Шоу-програма, за підтримки партнера компанії "Sound Works", яка триватиме всі дні роботи виставки, створить атмосферу піднесення і позитивної енергетики. Гості виставки, щойно перетнувши поріг МВЦ, миттєво поринуть в чарівну атмосферу свята, пишну красу флористики та декору, заряджатимуться позитивом на стендах організаторів свят, отримають живі емоції під час яскравих номерів шоу-програми. Так, найкращі виробники, дизайнери, дистрибутори проведуть покази колекцій весільних, вечірніх, випускних суконь, це зокрема - ТМ Dominiss, ТМ Slanovskiy, ТМ Love Story, Дизайн-студія Оксани Полонець, Ательє Весільної Моди Ірини Сулименко, Victoria Bride та інші. Відбудуться демонстрація весільної церемонії, виступи артистів, музикантів, танцювальних колективів, майстер-клас для наречених з усіх тонкощів весільного стилю, майстер-клас по роботі з технічними підрядниками.

Відвідувачів очікують цікаві сюрпризи — це, зокрема, розіграші призів:

- від ТМ Fragolino Fiorelli - переможці отримають сертифікат на 10 ящиків ігристого на власне весілля;
- від партнерів компанії ReserveHall - сертифікати номіналом від 1000 гривень на вечерю в ресторані, відвідування SPA, Паті-бас;
- від учасників дефіле - знижки на придбання весільної сукні.

Також одночасно з Головною весільною виставкою країни "ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал – 2018" розпочне роботу XVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Всесвіт краси та здоров’я – 2018".

Додаткова інформація щодо тематики і програми виставки на сайті: www.iec-expo.com.ua

Игра слов

Недавно мы встретились с необыкновенной и талантливой певицей, которая как ураган ворвалась в отечественный шоу-бизнес, захлестнув радиостанции волной зажигательных песен. Харизматичная блондинка и певица BARABANOVA...

Читать интервью
Jeans jacket

Джинсовки хороши и с сарафанами в нежный цветок, и с короткими шортами...

SAINT LAURENT

Парижский шик и рок-н-ролльные аксессуары...

White & Yellow

Два самых ярких цвета этого лета — желтый и белый — неплохо уживаются вместе...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch